8 ide të mahnitshme si të përdorni qoshet e shtëpisë tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 2005070081
Kur mobilojmë shtëpitë tona ne priremi të përqendrohemi shumë në qendrën e dhomës.
FOTO GALERI

Çfarë do të shkojë në mes të dhomës, në mes të murit, etj. Ne mendojmë për divanet dhe raftet sipër tyre dhe TV që shkojnë në mes të murit, tavolinat e ngrënies dhe pjesët qendrore. Por ne rrallë mendojmë për qoshet. Por qoshet mund të bëhen tepër të dobishme nëse në fakt ju shqetësoni t'i kushtoni vëmendje dhe t'i planifikoni ato si hapësira të dobishme.

Këtu janë 8 ide të mahnitshme se si mund të përdorni hapësirën e qoshes së shtëpisë tuaj.

 

Shfleto artikuj te tjere per: IDE MAHNITSHME QOSHE SHTEPIA

Marre nga  bebaime

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved