4 raste të çuditshme vdekjesh, të shkaktuara nga ushqimi dhe pijet
 
Shperndaje
ikub#: 2006100101
Nëse ju e tejkaloni sasinë e konsumimit të tyre do të keni probleme serioze me shëndetin tuaj, por jo vetëm kaq.
FOTO GALERI
Ne e dimë që ushqimi ka një ndikim të madh në shëndet dhe jetëgjatësi. Dhe që ushqimet jo të shëndetshme janë një kontribues i madh i sëmundjeve dhe vdekshmërisë. Por nganjëherë, ushqimi mund të shkaktojë drejtpërdrejt fatalitete në mënyra më të çuditshme. Këtu janë katër shembuj të vdekjeve tragjike të shkaktuara nga ushqimi dhe pijet në mënyra misterioze. 
 

 

Shfleto artikuj te tjere per: JETE PIJE SHENDET USHQIME VDEKJE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved