Hyr  |  Regjistrohu
 
Të dekoroni shtëpinë me xixa
Fjala xixa na çon menjëherë ne mendje shkëlqimin e modës se viteve 70', pantallona te gjera, këpucë me thes, flokë te kthyer pas me xhel.
Si të shtrojmë një tavolinë elegante
Kur ftojmë miq dhe të afërm në shtëpi për drekë apo për darkë, është e rëndësishme të shtroni me kujdes tavolinën.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved