Parashikimi i motit për sot, 04 Maj 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2105040002
Parashikimi i motit për sot, 04 Maj 2021 Ofruar nga ikub.al
Sipas meteorologëve, sot mbi vendin tonë do të kemi dy panorama sinoptike. Në orët e para të ditës do të kemi mot me kthjellime, alternuar me vranësira kalimtare, më të dukshme në Ultësirën Perëndimore. Në orët e mesditës dhe në vijim pritet shtim gradual i vranësirave, më të theksuara në zonat malore.
Temperaturat e ajrit do të vijojnë të mbeten konstante dhe do të luhaten nga  07°C deri në 24°C.
 
Shfleto artikuj te tjere per: MOTI PARASHIKIMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved