Parashikimi i motit për sot, 05 Maj 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2105050002
Parashikimi i motit për sot, 05 Maj 2021 Ofruar nga ikub.al
Sipas parashikimit të meteorologëve, moti mbi vendin tonë gjatë orëve në vazhdim do të jetë kryesisht i dominuar nga vranësirat të cilat do të vijnë duke u shtuar gradualisht dhe në orët e pasdites, në zonat malore, Veri dhe Jug-Lindore do të sjellin shira të karakterit lokal dhe kalimtar.
Temperaturat e ajrit do të mbeten gati të pandryshuara dhe do të lëvizin  mes 08°C deri në 25°C.
Era do të fryjë e lehtë dhe në bregdet mesatare, me shpejtësi deri në 30 km/h nga drejtimi Jugor, dallgëzimi pritet të jetë i lehtë deri mesatar.
 
Shfleto artikuj te tjere per: KOHA MOTI PARASHIKIMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved