Parashikimi i motit për sot, 06 Maj 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2105060002
Parashikimi i motit për sot, 06 Maj 2021 Ofruar nga ikub.al
Sipas parashikimeve të meteorologëve, kushtet e qëndrueshme atmosferike do të sjellin në pjesën më të madhe të vendit mot të kthjellët dhe kalime të pakta vranësirash.
Temperaturat e ajrit do të rriten dhe do të luhaten nga 9°C deri në 27°C.
Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim gjithashtu të lehtë.
 
Shfleto artikuj te tjere per: MOTI PARASHIKIMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved