Parashikimi motit për sot, 07 Maj 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2105070008
Parashikimi motit për sot, 07 Maj 2021 Ofruar nga ikub.al
Sipas meteorologëve, gjatë ditës së sotme, vendi ynë do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta, të cilat do të sjellin mundësi për reshje të karakterit lokal në zonat Jug-Lindore.
Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke u luhatur në vlerat nga 10°C deri në 28°C.
Era do të fryjë e lehtë me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Jugor, dallgëzimi do të jetë i lehtë.
 
Shfleto artikuj te tjere per: KOHA MOTI PARASHIKIMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved