Parashikimi i motit për sot, 10 Qershor 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2106100006
Parashikimi i motit për sot, 10 Qershor 2021 Ofruar nga ikub.al
Sipas meteorologëve, moti mbi vendin tonë gjatë orëve në vazhdim do të vijojë të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash, këto të fundit më të dukshme në zonat lindore.
Mesdita sjell zhvillim të vranësirave në pjesën më të madhe të vendit, duke shira lokale afatshkurtër. Ndërsa orët e vona do të jenë në ndikimin e kthjellimeve.
Temperaturat do të mbeten të pandryshuara dhe do të luhaten nga 09°C deri në 31°C.
Era do të fryjë mesatare me shpejtësi deri 35 km/h, nga drejtimi Veri-Perëndimor, dallgëzimi do të jetë mesatar.
 
Shfleto artikuj te tjere per: PARASHIKIMI I MOTIT

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved