Prindërit protektivë dëmtojnë psikologjikisht fëmijët
 
Shperndaje
ikub#: 1906100044
Sipas një studimi te ri i bere nga kërkuesit e Universitetit College of London, te rriturit me te palumtur janë pikërisht ato qe kane pasur prindër shume mbrojtës karshi tyre dhe ne këtë mënyrë nuk kane ditur te respektojnë rritjen e tyre dhe pavarësinë.
FOTO GALERI

.

Shfleto artikuj te tjere per: FEMIJE MBROJTJA PRINDER

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved