10 këshilla për ata që vuajnë nga ekzema - Content, Shendeti, Mjekesi - ikub.al
Log In  |  Register
 
                     
                                
       
 
 
10 këshilla për ata që vuajnë nga ekzema
 
Shperndaje
ikub#: 2005030009
Ekzema është një sëmundje që shkakton njolla të kuqe, acarim, kruajtje dhe rrjepje të lëkurës. Përgjithësisht ato shfaqen në duar dhe këmbë dhe ndonjëherë shkakton hapje të poreve duke shkaktuar luspa të lëkurës.
FOTO GALERI
Ekzema në shumicën e rasteve është e trashëgueshme ose ka më shumë gjasa të zhvillohet tek ata persona që vuajnë nga alergjitë ose astma.
 Ja 10 gjërat që nuk duhet ti bëni absolutisht nëse keni ekzemë, pasi vetëm do të përkeqësoni gjendjen e saj.
 
Shfleto artikuj te tjere per: EKZEMA KESHILLA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved