Si t'i largojmë aknet në kurriz - Content, Shendeti, Mjekesi - ikub.al
Log In  |  Register
 
                     
                                
       
 
 
Si t'i largojmë aknet në kurriz
 
Shperndaje
ikub#: 2005040111
Kur bëhet fjalë për metodat për pastrimin e fytyrës, mwnyrat për largimin e akneve janë të shumta dhe ne gjithmonë e kemi një zgjidhje, por kur bëhet fjalë për aknet në kurriz, problemi komplikohet disi.
FOTO GALERI
 Ja 8 këshillat që duhet të ndiqni sipas dermatologëve për të larguar dhe parandaluar daljen e akneve në shpinën tuaj.
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKNET KURRIZ

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved