Si të jetoni 100 vjeç? “Receta” ushqimi nga shekullorët
 
Shperndaje
ikub#: 2106090008
Personat të cilëve ditëlindja e tyre e 100 ju duket e largët, janë më prejardhje nga vendet e zonës blu. Kështu quhen zonat në të cilat jetesa dhe ushqimi janë në nivelet më të larta. Ato janë vende në shtetet si Japonia, Italia, Kalifornia, Greqia.
FOTO GALERI
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: JETEGJATESIA MOSHA RECETA USHQIMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved