WhatsApp, Instagram dhe Facebook po kthehen në normalitet
 
Shperndaje
ikub#: 2103190045
WhatsApp, Instagram dhe Facebook po kthehen në normalitet Kompania kërkon falje: 'Një problem teknik që ne e kemi zgjidhur'.
 Problemi i WhatsApp, Facebook, Instagram dhe Messenger që nga ora 6 pasdite me orën tonë dhe për rreth 1 orë, kishte probleme lidhjeje, probleme aksesi dhe vështirësi për përdoruesit për të postuar mesazhe, duket se po normalizohet. 
Në faqen e doëndetector.com shihet se aplikacionet gradualisht po kthehen në normalitet, siç tregohet nga grafikët e raporteve të përdoruesve.
Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e problemi që përfshiu të gjitha aplikacionit e ekosistemit Facebook.
"Sot, një problem teknik bëri që përdoruesit të kenë probleme në aksesin në disa shërbime të Facebook. Ne e kemi zgjidhur këtë problem dhe ju kërkojmë falje për çdo shqetësim", tha një zëdhënës i Facebook.
 
Shfleto artikuj te tjere per: FACEBOOK INSTAGRAM PROBLEME WHATSAPP

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Artikuj të ngjashëm
 


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved