Inteligjenca Artificiale dhe robotët. 10 risitë e Revolucionit të Katërt Industrial
 
Shperndaje
ikub#: 2104300009
Në mes të ndikimit transformues të Revolucionit të Katërt Industrial, ka ardhur momenti të fillojmë të përgatitemi për të ardhmen e punës.
FOTO GALERI
.

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved